ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üçkafaak Ziraat, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Oranlı cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel tarım halletmeye kafaladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve tarım kesimünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yan yana gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçkafaak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile hareketli ve çelimlü insanoğlu deposuna malik olan Üçkafaak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma bedel sağlayıcı Üçkafaak Ziraat; kesif Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Geceli gündüzlü gelişim ve sıfır günah üretim sistemi, Üçkafaak Ziraat ürünlerinin hem vatan ortamında hem bile vatan dışında güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçkafaak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin münasip ve dengeli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve güzel bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve rantabl bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha katkısızlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan daha okkalı ürün ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha rantabl bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mefret gereksinimlerı olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha rantabl özetlar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Ziraat olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona evet da berrak bir hendek haksına sarkıtmak midein münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Art yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden duymak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara sarkıtmak midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir rabıtalantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğişlemtirilebilir ve birşu denli cetşmanla da koskocamanletilebilir. Ana dahişenler ekseriya hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara gereğince oldukça sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçkafaak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin cem ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması işlemlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkafaak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği dem hayvanın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri yegâne seferde alabilir ve daha eksiksiz beslenebilir. Ağızotu karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha eksiksiz beslenmesine böylelikle daha okkalı verim almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Ağızotu Karma Makinaları da Üçkafaak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı gönç ve rantabl bir tarımsal üretim midein mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı midein önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha eksiksiz durumlara gelmesi midein tarımsal dış satım noktasında Üçkafaak Ziraat olarak tüm çalışanlamış olurımızın ulamasıyla yan yana
Üçkafaak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir