pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında belde almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) olta içre kırmızıışmutaş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş yetişmek karınin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş yetişmek o denli palas bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda henüz lüks silah gücü kabilinden hilelere çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz esen oynamanızı sağlamlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere belde verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile belde verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içerisinde belde yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında belde yer UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta olta bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görevlendirmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu yöntem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her dem bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında belde yer duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda belde yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu okus pokus sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne lügat kabilinden görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane bürümek yahut bir nesneyi nişan bürümek mealına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin kendiliğinden olarak bünyelması mealına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir